Промо відео «диких» «Кайдашів»

Всі люди різні!

А театри складаються з людей – тому театри не тільки різні – а різні-різні пропорційно тому, скільки людей там присутні.

Одні концентруються на одному творчому сегменті, інші розуміють, що сама вистава – це лише окрема складова складного механізму.

І кожного разу, коли на театральному просторі бачу креативне та оригінальне вирішення промо-вистави – ладен віддавати під нього окремі дописи на порталі.

Те, що робить «Дикий театр» зі своїми «Кайдашами» – яскраве порушення спокою літньо відпочиваючого театрального глядача.

З одного боку акторсько-режисерська група вдалася до сільського аскетизму, створюючи сільську виставу безпосередньо в сільському контексті – хата, черка в душ, чергування по кухні, відсутність мобільного та інтернетівського зв’язку тощо…

З іншого – перед командою відкрилися можливості, для створення яких в Києві треба було б добре попрацювати.

Саме тому проект має непересічного режисера (Максим Голенко), фантастичну фотосесію (Олексій Товпига), унікальний та автентичний реквізит у виставі та круте промо відео. Його колекція і зібрана в «Театральній риболовлі».

У нашого Омелька невелика сімейка: тільки він та вона, та старий та стара, тільки Сидір та Нестірко, та діток шестірко, та батько та мати, та їхні три брати.
Голодній курці просо сниться
Кожна жаба своє болото хвалить
Сиди дівко, хтось тебе здибає
I коваль, і швець, і кравець, і на дуду грець
Коза на базар не хотіла йти, та її повели