Можливості на порталі

«Театральна риболовля» – інтернет-портал про сучасний український театр в усіх його проявах – від текстів про вистави поточного репертуару, до оглядів театральних напрямів, маркетингового препарування театру, його процесів та формування бази знань про театральне сьогодення.

Короткий огляд зробленого за два роки (станом на 4 грудня 2020 року) – за посиланням.

Про автора порталу — тут.

A. Портал та соціальні мережі

  1. Серфіти сторінками самого порталу (перейти на ГОЛОВНУ СТОРІНКУ)
  2. Слідкувати за оновленнями та брати участь у обговоренні дописів на офіційній сторінці у Facebook (перейти на СТОРІНКУ СПІЛЬНОТИ)
  3. Отримувати новини театрального світу, включно із всіма театральними прем’єрами на новинній сторінці у Facebook (перейти на СТОРІНКУ СПІЛЬНОТИ)
  4. Дивитися/слухати про український театр на україномовному YouTube (перейти на КАНАЛ СПІЛЬНОТИ)
  5. Також є Telegram-канал та Instagram-сторінка.

B. Театральний навігатор

Театральні рекомендація щодо перегляду вистав від порталу «Театральна риболовля» можна отримати, замовивши послугу «Театрального навігатора». Деталі за посиланням.

C. База знань

Портал «Театральна риболовля» формує БАЗУ ЗНАНЬ про сучасний театр. Започатковані дослідницькі розділи про теми вистав, акторів, акторів, режисерів…

У кожного охочого є реальна нагода внести свій внесок у фіксацію театральної сучасності – деталі у проєкті КАТАЛОГ РЕЖИСЕРІВ 2021.

D. Театральна мапа країни

Масштабний проєкт порталу «Театральні міста України 2019» зібрав Першу театральну мапу країни (більш ніж про 300 театрів 59 населених пунктів). За посиланням вся інформація про проєкт + Детальна інструкція як додати театр до нього (Розділ 2).

E. Театральні прем’єри та новини

АНОНСИ театральних прем’єр, інформація про ювілеї вистав та галузеві новини виходять на ресурсах порталу – у соцмережах проєкту (театральні новини у фейсбук, у телеграм-каналі та в інстаграмі).

Щоб прем’єра театру потрапила до проєкту, необхідно запередчасно до дати прем’єри надіслати:

  1. Афішу вистави
  2. Базову інформацію (дата першого показу вистави + повна назва + автор/драматург + режисер).
  3. Фотографії (з прогону, репетиційні, ескіз костюма, декорації тощо)
  4. Пару-тройку цікавих фактів про постановку

На самому порталі виходить ОГЛЯД ПРЕМ’ЄР МІСЯЦЯ, та працює єдиний в Україні КАТАЛОГ ПРЕМ’ЄР, де розміщуються всі без виключення прем’єри українських театрів (національних, академічних, муніципальних, народних, аматорських та навіть театрів-студій) з розбивкою за місяцями.

Можливість для розширеного анонсування прем’єри – партнерський матеріал, який охоплюватиме контекст ширший за сам факт виходу вистави. Приклади можна переглянути тут або тут.

F. Театральні фестивалі

Можливості для театральних фестивалів на ресурсах «Театральної риболовлі» викладені за посиланням.