Пам’яті Етуша

Звернення керівництва Театру Вахтангова про зняття вистави «Бенефіс» датовано 30 січня (прем’єра відбулася 17 грудня 2016, останню виставу було зіграно 30 грудня 2018).

В заяві йшлося про завелике навантаження для 96-річного Народного артиста СРСР Володимира Абрамовича Етуша в цій трьохгодинній виставі. Стан здоров’я народного улюбленця був таким, що ставали непоодинокими випадки відміни чи заміни заявленої вистави.

Надалі йшли запевнення про й подальший регулярний вихід актора на сцену в ролях, які б відповідали його таланту та фізичним здібностям.

Сьогодня, 9 березня, з’явилося повідомлення про уход із життя Володимира Абрамовича…

В травні минулого року в рубриці «Вистава у записі» було пропоновано читачам перегляд запису цієї чудової вистави, з досить цікавим та неочікуваним трактуванням головної ролі літньої жінки, яку блискуче виконував Етуш.

На той час інтернет-платформа «Театральна риболовля» була ще в розробці, тому текст публікувався у фейсбук-спільноті. Віднайти його сьогодні стало неможливо – ані за хештегами, ані прямим гортанням стрічки. Фейсбук допис видалив, тому довелося відновлювати його архівними пошуками (текст відновлено та викладено на сайті).

Більш того, з того часу видалено і повну версію вистави з каналу Youtube.

Тому до перегляду залишається фотоматеріал (із сайту театру, використаний в цьому дописі) та проморолик вистави.

Світла пам’ять Володимиру Абрамовичу Етушу!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *