Наслідки театральних ремонтів: Театр на лівому березі та Київська опера

Напередодні сезону в розділі Театральних новин був огляд ремонтів, які проходили у приміщеннях у театральне міжсезоння.

У двох будівлях вже побував,і, треба сказати, коли господарські підходити до питання – результат видно неозброєним оком.

Театр драми і комедії розпочав реорганізацію з «вузького місця» в усіх сенсах. Основним ґепом минулого сезону були вхідні двері, які впитик до адміністраторського віконця, і все це у накопичувальному тамбурі перед білетним контролем… Скупчення людей стояло вавилонське.

Тож, першим кроком стало перепрофілювання приміщень та збільшення пропускної здібності вхідної групи. Адміністратор перенесен в хол, білетери – ближче до сходинок, суттєво зменшено гардеробний простір і з’явилися релакс-зони.

Зазнав змін і простір перед глядацькою залою. З урахуванням нового фірмового стилю театру виконане панно із акторами театру, з’явився фотографічний брендвол.

Більше того, в театрі з’явився власний мерч, і амбасадорів Театру на Лівому березі можна зустріти не лише в районі метро «Лівобережна», а й в інших тетарах міста.

Київська опера також розпочала із самого початку, та вирішила питання як із суттєвим скороченням раніше задовгої назви, так і обзавелася логотипом.

Вхідна група поки що лишається старою, проте всередині – від холу до глядацькою залою – абсолютно інший світ! (навіть проманула така думка, що Київська опера вступила у змагання щодо найкращої вбиральні із Київською оперетою. Направду все сучасно, стильно, функціонально).

Портретна зона акторів театру витримана в єдиній стилістиці.

Хол оздоблено великими полотнами із фрагментами ТОРових вистав.

Не знищені, а органічно вписані до інтер’єру яскраві елементи попереднього оздоблення.

І найголовніше – глядацька зала. Сидіти, слухати і дивитися – саме задоволення.

Про переглянуті вистави в оновлених приміщенях – згодом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *