Львівський «Кіт Ґаватовича»

Четвертий театральний фестиваль під відкритим небом «Кіт Ґаватовича» цього року має два майданчика – літня сцена Парку Культури та колишній ангар трамвайного ДЕПО LemStation. Все це у Львові з 6 по 8 вересня 2019 року.

Якщо коротко про програму, то в ній є всього на різні смаки. І драматургічне читання п’єси «Монстри руйнують висотки», і виступи гурту «Oy sound system», і кінопоказ від мистецької формації WizArt.

Закордонній театр представляє Такетеру Кудо – світова зірка театру з Японії, представник школи театру Буто. Після тривалих перемовин Такетеру Кудо в Україні зі своєю пластичною виставою «Цукерковий вибух».

Перший театральний ешелон представлено Київським молодим та Львівським театром ім. Л. Курбаса (вистави «Різня» та «Перехресні стежки»). Регіони країни представлено харківськими абсурдистами («Пил шарами» від театру «Воробушек»), маріупольським маніфестом миру («Прощавай, зброє!» від театру «Театроманія»), виставо-вірусними Самами («Галю, ци-нація» від театру «Нянькіни»).

Крім того лекторії (Володимир Бєглов, Максим Максимчук) та ранкові сніданки (із Яніною Соколовою та Ярославом Федорчуком).

Заходи у парку Культури – безкоштовні.

Детальна карта вистав фестиваля – на порталі «Театральна риболовля» за посиланням.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *