Новорічні «Фінті-Фанти»

Новорічні розваги містом тривають…

На майданчику павільона ВДНГ свою дідморозовську пригоду пропонує Київський театр маріонеток.

Статус безхатченків підштовхує Театр маріонеток до пошуку альтернативних приміщень та адаптації пропонованих просторів до власної автентичної атмосфери. І хоча кожен новий переїзд – це нові випробування, театр намагається продовжувати власну комунікацію з глядачем.

Пропонована на ВДНГ історія розповідь про святково-активного Діда Мороза, який з усіх сил намагається соціалізувати мізантропічного Зайця, усамітеного в своїй хатинці, який не реагує на зовнішні багаті можливості для лісових розваг. Тож, Дід Мороз залучає до справи Білочок, Їжачків та Ведмедиків, але справа рухається з місця лише перед лицем реальної небезпеки у Вовчій шкурі.

Вистава з елементами інтерактиву, де діти з батьками залучаються до рятівної операції по спасінню Зайця-мізантропа та прикрашання Ялинки-красуні.

З сильних сторін постановки ладні та креативні ляльки кожна запас креативу та позитиву. Зі слабких сторін не досить ґрунтовна драматургічна основа (для сезонного продукту не найголовніша складова, але «тонкий лід» під ногами відчутний).

За собою відмітив вдоволену посмішку протягом вистави та святкову атмосферу навкруги…