Від дня до вечора 7 лютого

Сьогодні у виборчому серіалі – перерва.
Розслідування відходять на другий план, коли сьогодні – день Івана Уривського, та вечір Ігоря Славинського.

Тож, про все по порядку.

ДЕНЬ

Ім’я режисера Івана Урывського відомо і в Одесі, де він безпосередньо працює, і в Києві, де дві його «золотовратські» вистави прикрашають столичний небосхил. І у Львові, де його трактування Івана Франка знайшло свого глядача (мій #театральнийтуризм на львівські «Перехресні стежки» вже відбувся, чекаю нагоди на його одеську ретроспективу).

І от сьогодні, день 7 лютого, приніс одразу дві новини.
По-перше, Комітет з присудження театральної Премії Леся Курбаса за 2018 рік виніс своє рішення – переможець – Іван Уривський та його «Перехресні стежки» у львівському театрі ім. Леся Курбаса.

І по-друге, конкурсна комісія Одеського академічного українського музично-драматичного театру ім. В. Василька винесла своє рішення щодо підсумків конкурсу на посаду головного режисера театру – переможець – Іван Уривський

Джекпот Івана Уривського!

ВЕЧІР

Сьогодні – вечір пам’яті людини, яка святкувала своє народження саме цього зимового дня

До дня народження Ігоря Славинського сьогодні в театрі «Сузір’я» – вистава «В Барабанном переулке»; в Театрі на Подолі«Останнє приземлення, або Один день із життя внутрішнього органа», завтра – «Пастка для самотнього мужчини», а в неділю – «Мертві душі»; наступного тижня «Синій автомобіль» в Молодому театрі, пара лютневих вистав в Театральній мастерні Миколи Рушковського…

І, звісно, до дати – архівний текст про виставу Ігоря Славинського, якої вже давно немає на репертуарній мапі Києва від «Театральної риболовлі»

Страйк Ігоря Славинського!