«Оперетні» підсумки сезону

І ще про підсумки минулого сезону серед київських театрів.

Київський театр оперети свої здобутки оформив текстово на своєму офіційному сайті.

Тут і прем’єри, і нагороди, і міжнародну представленість.

30 червня 2019 року у стінах Національного театру оперети відбувся заключний Гала-концерт 84-го театрального сезону. Увесь вечір лунали фрагменти з улюблених опер, запальні номери з відомих мюзиклів та естради.

Київська оперета – театр широкого профілю. За останнє десятиліття Національна оперета України стала сучасним європейським музичним театром, який з успіхом представляє високе українське мистецтво не тільки у своїй країні, а й далеко за її межами. І чергового разу стверджуючи, що культурна дипломатія є тим засобом, що прокладає шляхи для інших: економіки, політики, фінансів.

Сім прем’єрних вистав та тринадцять незабутніх концертів відбулись цього річ в театрі. На сцені з успіхом звучить класична оперета, сучасні й класичні мюзикли, широко представлені різноманітні концертні програми (концерти симфонічного оркестру, шоу-програми, оперні та балетні концерти), сміливо втілюються різноманітні творчі експерименти.

Театральний рік  в Національній опереті України був надзвичайно яскравим. Артисти театру дивували глядачів видовищними виставами, розважали та змушували подумки заглибитися в вирій театрального мистецтва.

Цього року Національна оперета України отримала відразу кілька відзнак від «Київської пекторалі». Так, у категорії «За кращу музичну виставу» лауреатами стали відразу дві вистави театру оперети – «Скрипаль на даху» (Джеррі Бока) режисера Богдан Струтинського та «Маруся Чурай» (Ліни Костенко) режисера Сергія Павлюка. Перемогу театр отримав за постановку «Скрипаль на даху». Крім цього, серед лауреатів премії у номінації «За краще виконання жіночої ролі другого плану» – артистка-вокалістка театру оперети Яна Татарова. Її відзначили за роль Годельї у виставі Джеррі Бока «Скрипаль на даху». А «За кращу сценографію» – Сергія Ридванецького за постановку «Марусі Чурай».

Приємно згадати все найкраще та зануритися у дивовижну атмосферу чаруючої музики, відкрити серце новим, світлим почуттям, які театр оперети дарує своїм глядачам.

Київська оперета планує й надалі розвивати свій творчий потенціал та дивувати глядачів новими різножанровими постановками, неординарними рішеннями та обов’язково – виставами найвищого ґатунку!

Так виглядає колекція прем’єрних афіш