Підсумки фестивалю «Мім-Сесія 2019»

З 18 по 20 жовтня 2019 року у Кривому Розу пройшов IV Всеукраїнський фестиваль театрального мистецтва «Мім-Сесія».

Перший фестиваль театр «Академія руху» провів 1990-го року, згодом ще два — 1991 та 2003. Перерва до четвертого фестивалю тривала 16 років.

Журі фестивалю

Голова журі – Кадирова Лариса Миколаївна – лауреат Національної премії імені Т.Шевченка народна артистка України, актриса Національного академічного драматичного театру імені І. Франка, професор Національної музичної академії імені П.І.Чайковського, Президент міжнародної благодійної організації «Міжнародний інститут театру»(Український центр), директор-художній керівник Міжнародного театрального фестивалю моно-вистав «Марія» (Київ)

Члени журі:

  • Гарбузюк Майа Володимірівна – кандидат мистецтвознавства, доцент кафедри театрознавства та акторської майстерності Львівського національного університету ім. І. Франка, головний редактор журналу «Просценіум» (Львів).
  • Підлужна Алла Антонівна – театрознавець, театральний критик, журналіст, лауреат премії Національної спілки театральних діячів України в галузі театрознавства і театральної критики (Київ).
  • Тополевський Віктор Юрійович – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри акторської майстерності Державної академії культури (Харків).
  • Городецький Георгій Олександрович – організатор і художній керівник театру-студії пантоміми Дніпропетровського палацу молоді і студентів ім. Ю. Гагаріна, організатор майстер-класів Марселя Марсо у Києві і Донецьку (Дніпро)

Нагороди фестивалю

За рішенням членів журі було присуджено наступні дипломи за номінаціями:

  1. Дипломом у номінації «Мім-надія» нагороджується «Мім-арт лабораторія Наталії Ужвенко» за виставу «Країна пантоміми»
  2. Дипломом «За збереження традицій класичної пантоміми» нагороджується театр Квартет Декру за виставу «Світлі душі»
  3. Дипломом «За хореографічне рішення вистави “Незнайомка”» нагороджується Херсонський обласний академічний музично-драматичний театр імені Куліша
  4. Дипломом «За кращий акторський ансамбль» нагороджується Театральна лабораторія Жарт (м. Дніпро) за виставу «Лабіринт життя»
  5. Дипломом «Краща жіноча роль» нагороджується Домініка Юха у Виставі «Лоліта Долі» (театр Ніколі, Польща)
  6. Дипломом «Краща чоловіча роль» нагороджується Гамлет Чобанян (у виставі «Мелодія тиші»)
  7. Дипломом за кращу режисуру нагороджується Запорізький муніципальний театр танцю за виставу «Біле-чорне»
  8. Дипломом за кращу виставу ІІ ступеня нагороджується Театр «Прекрасні квіти» за виставу «WTFan шоу»
  9. Дипломом за кращу виставу І ступеня Театр «Арт обстріл» за виставу «4 матікс»
  10. Найвища нагорода Гран-прі фестивалю «Мім-сессія 2019» була присуджена Криворізькому театру музично-пластичних мистецтв «Академія руху» за виставу «Маленькі трагедії»

Щирі вітання переможцям!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *