«10 еротичних сцен» Молодого театру

Перше враження вкрай важливо, в тому числі і щодо театру, до якого потрапляєш вперше. Звідси і пильна увага до внутрішньої архітектурі, яка ще зовсім недавно була прибутковим будинком, із датою зведення 1872 року. Пізніше, на початку ХХ століття, в будівлі розміщувались військові збори. А в 20-х роках саме тут працював «Молодий театр» Леся Курбаса. Власне, до нинішнього Київського академічного Молодого театру у такий спосіб і намагався підступитися.

Підготовка напередодні походу пройшла й інтернетом із колекцією креативних сітілайтів.

Римма Зюбіна та Ірма Вітовська

Тамара Яценко і Ярослав Гаврилюк

Олексій Вертинський та Кирило Бін

Аж ось, потрапляю в світ… піонерів і пенсіонерів! Мабуть, якось так склалося розклад планового відвідування Молодого театру якимось молодняком, але «10 еротичних сцен» дивилися в основному люди, яким тема була або ще не близька, або вже не близька. Співвідношення у відсотках подібних до мене в залі було вкрай невеликим. Тому й не підлаштовуватися під оточуючий світ, а формував його самостійно. Власне, чим і займався сам «Хороводі любові».

Десять історій одна за одною пройшли сцені театру. Тема кожної з них, в основному, на межі сексуальної відвертості, а деякі просто театральними засобами відтворюють статевий акт в рамках своєї сцени. До того, момент вульгарності зведено нанівець, зроблено досить акуратну спробу спроектувати розвиток історії вже у фантазіях глядача. Але люди старшого покоління до цього не готові в принципі, а підлітки просто не мають відповідного досвіду для подібних проекцій. Ось і віддувалися, точніше, відаплодовувалися ми за весь зал.

Єдина сцена, в якій прокинулися піонери, виявився епізод, коли персонаж Станіслава Боклана піднімається з ліжка з похмілля і натуралістично грає епізод дотягування до пляшки. Ця сцена викликала справжній прилив переживань в серцях підлітків:-)

В цілому, вистава – приємна, глядацька зала – мертвенька, проте відчуття – відмінні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *