Третій англомовний Pro.Act Fest – наприкінці лютого 2020 у Києві

Що таке Pro.Act Fest?
Це перший в Україні театральний фестиваль англомовних театрів.

Свою третю за рахунком зустріч Pro.Act Fest готує з 28 лютого по 01 березня 2020 року.

А починалося все з мрії та непосидючих мрійників, які знаходять в собі рішучості на втілення своїх бажань. ProEnglish Theatre, на чолі з його засновником Олександром Боровенським, не тільки зробили перші кроки, а вже двічі провели унікальний для України фестиваль, у якому приймали участь виключно англомовні вистави. Ім’я Pro.Act Fest. На сьогодні є відомим у театральному світі брендом та підтримується англомовною театральною школою ProEnglish Theater, Національним центром театрального мистецтва ім. Л. Курбаса та Національною спілкою театральних діячів України.

Починалося все з театральних колективів Києва. Другий фестиваль зібрав 14 різноманітних театральних та імпровізаційних колективів, у числі яких були представники Угорщини, Ізраїлю, Канади. Українську столицю представляли Київський молодий театр (вистава «The Crucible»), Центр сучасного мистецтва «ДАХ» (вистава «Tranzyt»), та Майстерня театрального мистецтва «Сузір’я» (вистава «The Specters»).

Марку міжнародного Pro.Act Fest триматиме і на третьому фестивалі, який пройде у Києві з 28 лютого по 01 березня 2020 року.

Формування конкурсної програми триває, а це означає, що театри, театральні колективи, школи акторської майстерності, шкільні та студентські театральні гуртки, які виконують постановки англійською мовою з України та/або зарубіжжя цілком можуть стати учасниками III Міжнародний англомовний театральний фестиваль «PRO.ACT Fest» (анкета за посиланням).