Плавали – знаємо: театральні рибки на pUPpet

Свідомо чи підсвідомо, але участь у театралізованій костюмованій ході III Київського міжнародного фестивалю театрів ляльок pUPpet взяла участь і «Театральна риболовля».

І тут не йдеться про створення трансляції. Серед інших ляльок ходи чітко виокремлюються рибки, вигляд яких у певному значенні перегукується із візуальним представленням «Обгризеного скелета» в щорічному огляді переглянутих вистав сезону.

Хоча, насправді, рибки – ляльки роботи головного художника Київського державного академічного театру ляльок Миколи Данька, створені для вистави театру.

І, безпосередньо про ходу.

Зміна анонсованої локації, у порівнянні з анонсами – певна традиція pUPpet. Ті, хто не знайшов активності на оголошеній у програмі фестивалю Європейській площі, а прогулявся до Майдану Незалежності, – отримав можливість спостерігати багатосотенну ходу із костюмами, театральним реквізитом, хореографією та веселим настроєм.

З точки старту на Майдані суттєво не вистачало музично-шумового забарвлення (релігійні сектанти суттєво розмилювали основний фокус фестивалю), проте, ближче до КМДА ситуація вирівнювалася та переходила у святковий концерт.

Відеоверсія ходи з ракурсу Майдану Незалежності («політ» театральних рибок можна побачити починаючи з 5:35)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *