Театри ляльок Європи й Азії на київському фестивалі pUp.pet 2019

Жовтень в Україні – фестивальний вибух – або стик в стик, або накладенням один на одного проходять п’ять фестивалів.

Два з них – драматичного мистецтва – XVI Міжнародний театральний фестиваль жіночих монодрам «Марія» в Києві з 4 по 9 жовтня та XI Театральний фестиваль міжнародного Чорноморського клубу «Homo Ludens» в Миколаєві з 5 по 13 жовтня.

Трійка інших – міжнародні фестивалі театрів ляльок в Ужгороді, Вінниці та Києві.

Про взаємнопоглинаючі один одного за часом XVII Міжнародний фестиваль театрів ляльок «Інтерлялька-2019» Закарпатського театру ляльок «Бавка» (з 1 по 4 жовтня) та X Міжнародний фестиваль театрів ляльок «Подільська лялька-2019» Вінницького театру ляльок «Золотий ключик» (з 1 по 5 жовтня) наразі інформація відсутня в каталозі фестивалів «Театральної риболовлі».

А сторінку III Київського міжнародного фестивалю театрів ляльок «pUp.pet», який проходитиме з 5 по 9 жовтня, – відкрито!

Перелік вистав, майданчиків та фото/відео референси, за якими є можливість зробити свій вибір щодо планів на перегляд.

Комплект матеріалів минулого фестивалю pUPpet – тут.

Сторінка каталогу прийдешнього фестивалю pUPpet – тут.

В програмі – 19 вистав, 4 з яких – київського поточного репертуару, ще 2 – з України (Одеса й Харків), решта 13 – закордонні гості. Представництво Європи – 11 країн – Бельгія, Білорусь, Італія, Іспанія, Литва, Португалія, Сербія, Угорщина, Франція, Хорватія, Швеція. Азійські представники з Ірану та Китаю.

Тож, вибирати точно є з чого.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *