Карантинна диджиталізація театру. Частина 6. Формат ляльково-музичний

До диджитального змісту

Окремі те неймовірні світи – музичні та театри ляльок.
У який спосіб музиканти та лялькарі використовують карантин – у цьому випуску.

Херсонський театр ляльок взяв напрям на театральну освіту для малечі, й започаткував Театральний Інста-Клуб «ТІК». У перших трьох випусках глядачам віршовано розповіли про правила поведінки, повідали театральні цікавинки та проведено майстер-клас з театрального гриму.

Свій випуск відеоновин є й у Львівського театру «І люди, і ляльки». Над карантинними «Галицькими бздурами» працюють власні зрощені блогери.
У такий спосіб вийшло 5 випусків.

До власного ефіру «Крукоруки TV» вдалися у Полтавському театрі ляльок.
Смішні ляльки ведуть репортажі чомучок з музеїв, пожежної виставку МНС, з космосу та зоопарку.

На каналі театру – 5 випусків. У мережі фейсбук – неймовірна смішна колекція з забракованих дублів та того, що залишилося за кадром.

Кобрендинг лялькарів із музикантами відбувся у Рівненському театрі ляльок, де рівненський гурт «OT VINTA» карантинно відзняв свій новий відеокліп.

Те, що навіть «Ріпка» може бути яскравою та сучасною – доведено!
Наступний крок – повноцінна вистава у репертуарі театру, до якого вже є таке круте промо.

Власне, таким містком переходимо до музичних креативів карантинного періоду.

Актори Національного театру Франка віртуально об’єдналися у #КарантиннийФранкоХор для зізнання у любові українській столиці – «Як тебе не любити, Києве мій» – проект вийшов до Дня Києва.

Розпочався новий непростий тиждень.. Україна переживає непрості часи, кризи, ми, разом з усім світом, продовжуємо боротьбу з небезпечним вірусом. Але в жодному разі не можна опускати рук! Треба продовжувати боротьбу! Пам’ятаймо, що навіть після найтемнішої ночі завжди приходить світанок! ?? Саме тому, ми з друзями і колегами акторами Національний академічний драматичний театр імені Івана Франка вирішили трішки розрядити атмосферу та підняти вам настрій (сподіваюсь, нам це вдасться ☺️) та підготували невеличке музичне відео ? Це перша «проба пера» нашого домашнього #КарантиннийФранкоХор ? Але, якщо вам сподобається – ми продовжимо ? Дякую Тарасу Жирку та Тетяні Олексенко-Жирко, Павлу Піскуну, Анжеліці Савченко, Ксені Баші, Олександру Форманчуку, Василю Баші, Івану Залуському, Ірі Мельник, Олександру Яремі, Сергію та Наталі Калантай, Володимиру Ніколаєнку та Назару Задніпровському, які одразу підтримали ідею і долучились ??І пам‘ятайте, найважливіші зараз челенджі #БудьтеЗдорові та #ЗалишайтесяВдома! Підтримайте їх!Taras Zhyrko тетяна олексенко-жирко Piskun Pavel @Anzhelika Savchenko Ксенія Баша @Василь Баша @Олександр Форманчук Ivan Zaluskiy Ірина Мельник Наталия Калантай Сергій Калантай Олександр Ярема Назар Заднепровский Volodymyr Nikolaienko

Опубліковано Євгеном Нищуком Понеділок, 30 березня 2020 р.

Вже сталий проект акторів однієї гримерки театру «Ленком» під назвою «Заячий Стон» давно й успішно проводить час між виставами та репетиціями.
Звісно, не оминув карантин їх увагу.
Відміні Євробачення присвячується @Little Big =CorUNOvirus

Найжиттестверджуюча «Травіата» з’явилася у виконанні артистів Ізраїльської опери

Заворожуюча «Суліко» а капела – від артистів хору Національної оперети України

Оркестр «INSO-Львів» на виклики COVID-19 відповідає увертюрою Верді «Сила долі»

Перший дозволений виступ у приміщенні великого оперного театр «Лісеу» у Барселоні відбувся по завершенні тримісячного надзвичайного стану в Іспанії. Проект іспанського художника-концептуаліста Еудженіо Ампудья – концерт для аудиторії з 2292 горшкових рослин.

Під фінал – трішки не диджитальне, проте театральне й музичне.
Київська опера нетривіальними креативними рішеннями задає високу планку, яку блискуче витримують.

Балконний концерт до Дня міста (звісно, із дотриманням соціальної дистанції)

Проект «Якщо ти не ідеш у театр – театр приходить до тебе». Прем’єрне відео – опера «Viva la mamma» у неочікуваної локації Житнього ринку.

Закриття сезону з балкону театру на Контрактовій площі – подія сьогоднішнього вечора 27 червня (початок о 20:00).

Наступного разу говоритимемо про театральні фестивалі в інтернеті