Конкурсна кухня. Частина 8. Харків 2021

2019 року на сторінках «Театральної риболовлі» виходила серія публікації «Конкурсна кухня», де зокрема розбиралися відеозаписи засідань департаменту культури КМДА, на яких представляли свої програми здобувачі на керівні театральні посади.

Тоді вийшло 7 частин…
Загальний огляд 2019 року опубліковано окремим дописом.

Є там і про КОНКУРС БЕЗ КОНКУРСУ – така категорія, коли фактична складова процесу зовсім не відповідає терміну, яким називається.

Риторичне питання, чи можна називати конкурсом звітно-плановий захід, у якому від початку відсутнє змагання, яке дає змогу виявити найгідніших із його учасників або найкраще з того, що подане на огляд (використано енциклопедичне значення терміну «конкурс»).

У Харкові 3 лютого пройшли конкурсні відбори (за визначенням Департаменту культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації), за результатами якого пролонговані керівні посади драмтеатрів ім. Шевченка та Пушкіна, музкомедії та театру ляльок ім. Афанасьєва.

Для тих, кого цікавлять подробиці – презентації керівників у відеозаписі (відеопродакшн, до слова, – в рази якісніший за київський департамент культури, та навіть міністерські відеорозмитості).

Сакаян Маргарита Нориківна
Харківський академічний український драматичний театр ім. Тараса Шевченка

Коваль Ігор Миколайович
Харківський академічний театр музичної комедії

Решетняк Володимир Вікторович
Харківський державний академічний театр ляльок імені В. А. Афанасьєва

Бичко Сергій Анатолійович
Харківський державний академічний російський драматичний театр імені О. С. Пушкіна