«Родина патологоанатома Людмили» до 14 лютого

Перша прем’єра 2020 року у Київському академічному театрі «Золоті ворота» намічена на 14 та 15 лютого. Вистава до Дня закоханих носитиме назву «Родина патологоанатома Людмили».

Всі складові успіху «Золотих» у наявності – обмеження 18 +, п’єса Павла Ар’є, акторські перлини у складі Антона Соловья, Віталіни Біблів, Анастасії Бабій, Інни Скорини-Калаби, Ореста Пастуха, Андрія Поліщука, Катерини Вишневої та Богдана Буйлука.

Сагу про жінку, яка хотіла полетіти в космос, а полетів син, на сцені театру поставила Олена Апчел:

«Для мене надзвичайно важливим є процес, в якому я спостерігаю і накопичую. Вистава – це верхівка айсбергу, глибоко всередині якого накопичуються пласти. Частина цих пластів може бути так закодована, що різний глядач буде по-різному їх інтерпретувати, і кожна інтерпретація матиме право відбутися. Частина кодів залишаються тільки нам для процесу. Зараз ми з акторами вже на такому етапі, де почалася синергія: я намацую потроху дорогу до їх інтелекту, почуттів і майстерності, вони почали чути мою мову, почали довіряти. Це дуже захопливо. В «Золотих» працюють прекрасні актори. Я вчуся їх столичним ритмам;-) Ділимося навзаєм як глибиною, так і почуттям гумору. На кожній репетиції жартуємо про мої підходи: ні дня без гіперпосилання і метапозиції;-). Маю надію, що встигнемо зібрати цю не лінійну, просту і складну одночасно історію про людей, які дуже прагнуть любити, але люблять як вміють, бо інакше не вміють».

Перші покази вистави «Родина патологоанатома Людмили» – 14 та 15 лютого. Далі – у відповідності до репертуару театру.
Автор: Павло Ар’є та Олена Апчел
Режисерка: Олена Апчел
Тривалість: до 120 хв.

В матеріалі використані фотороботи Олексія Товпиги.