Театральний дайджест #3

Подієво насичений театральний тиждень. Деталізація згодом у «Театральній риболовлі», а поки – тезово.

Театральний дайджест №3, ТРАВЕНЬ 2018:

ТЕАТРАЛЬНІ ТЕКСТИ

Цього разу сталося трансформування тексту у відеоблог. Значуща подія – 20 років «Синього автомобіля» – народила міні-серіал про виставу Молодого театру.
Повна антологія доступна на ютюбі.

ТЕАТРАЛЬНЕ ІНТЕРВЬ’Ю

Детальне інтерв’ю про моє театральне блогерство вийшло у матеріалі Олега Вергеліса у «Дзеркалі тижня». Питання, на які доволі часто доводиться відповідати – нарешті структуровані та систематизовані.

ТЕАТРАЛЬНІ АНОНСИ

Дуже багатого цікавого та різного потрапило на перегляд. Студентська дипломна робота курсу Дмитра Богомазова – вистава за Піранделло, від якої не відірвати очей. Вистава львівського театру ляльок «І люди, і ляльки» про душу міста Лева під назвою «Музична крамничка». Вистава із режисерським вирішенням та витриманними акторськими роботами, але зрадженим драматургом – «Королева краси» за МакДоною у львівському театрі ім. Курбаса. І вистава, про яку говорять всі, але бачили поки що одиниці. Зламана глядацька свідомість запропонованим простором та епізодами такої сили, що забуваєш про необхідність дихати – «Модільяні» Івано-Франківського театру ім. Франка.

Подробиці – поступово у «Театральній Риболовлі»…

Далі буде…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *