Театральний дайджест #3

Подієво насичений театральний тиждень. Деталізація згодом у «Театральній риболовлі», а поки – тезово.

Театральний дайджест №3, ТРАВЕНЬ 2018

ТЕАТРАЛЬНІ ТЕКСТИ

Цього разу сталося трансформування тексту у відеоблог. Значуща подія – 20 років «Синього автомобіля» – народила міні-серіал про виставу Молодого театру.
Повна антологія доступна на ютюбі.

ТЕАТРАЛЬНЕ ІНТЕРВ’Ю

Детальне інтерв’ю про моє театральне блогерство вийшло у матеріалі Олега Вергеліса у «Дзеркалі тижня». Питання, на які доволі часто доводиться відповідати – нарешті структуровані та систематизовані.

ТЕАТРАЛЬНІ АНОНСИ

Дуже багатого цікавого та різного потрапило на перегляд. Студентська дипломна робота курсу Дмитра Богомазовавистава за Піранделло, від якої не відірвати очей. Вистава львівського театру ляльок «І люди, і ляльки» про душу міста Лева під назвою «Музична крамничка». Вистава із режисерським вирішенням та витриманними акторськими роботами, але зрадженим драматургом – «Королева краси» за МакДоною у львівському театрі ім. Курбаса. І вистава, про яку говорять всі, але бачили поки що одиниці. Зламана глядацька свідомість запропонованим простором та епізодами такої сили, що забуваєш про необхідність дихати – «Модільяні» Івано-Франківського театру ім. Франка.

Подробиці – поступово у «Театральній Риболовлі»…

Далі буде…